Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
o niczym nie myślę i wszystko samo mi idealnie wychodzi - mówił Adam podczas mistrzostw świata w Predazzo. I teraz chodzi tylko o to, żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.
Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.
Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko
o niczym nie myślę i wszystko samo mi idealnie wychodzi&lt;/&gt; - mówił Adam podczas mistrzostw świata w Predazzo. I teraz chodzi tylko o to, żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.<br>Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.<br>Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego