Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.09 (7)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wcale o tym nie marzył...
Fakt: Chciałeś wygrać "Idola"?
KUBA KĘSY: - Aż do finałowego koncertu byłem przekonany o tym, że nie chcę wygrać. Potem odezwała się ambicja, bo chciałem dobrze wypaść. Jednak intuicja ciągle podpowiadała mi, że nie warto.
Dlaczego nie warto?
- Wygrana łączy się z ogromną presją, jaka na idola jest wywierana. Moje drugie miejsce daje mi większy spokój. Zaśpiewałem takie piosenki, że nikomu się nie mogły podobać.
Zrobiłeś to specjalnie?
- Nie zastanawiałem się, czy to się komuś spodoba, czy nie.
Dlaczego ludzie na ciebie głosowali?
- Przyczynili się do tego Leszczyński i Maleńczuk, których widzowie nie darzą zbytnią sympatią. Oni
wcale o tym nie marzył...<br>&lt;who3&gt;Fakt: Chciałeś wygrać "Idola"?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;KUBA KĘSY: - Aż do finałowego koncertu byłem przekonany o tym, że nie chcę wygrać. Potem odezwała się ambicja, bo chciałem dobrze wypaść. Jednak intuicja ciągle podpowiadała mi, że nie warto.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Dlaczego nie warto?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Wygrana łączy się z ogromną presją, jaka na idola jest wywierana. Moje drugie miejsce daje mi większy spokój. Zaśpiewałem takie piosenki, że nikomu się nie mogły podobać.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Zrobiłeś to specjalnie?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Nie zastanawiałem się, czy to się komuś spodoba, czy nie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Dlaczego ludzie na ciebie głosowali?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Przyczynili się do tego Leszczyński i Maleńczuk, których widzowie nie darzą zbytnią sympatią. Oni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego