Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dziennikarka z Nowego Yorku - Kathryn. Hope snuje opowieść o swoim burzliwym życiu, karierze, dziejach powojennej sztuki i swoich dwóch mężach Zacku McCoyu i Guyu Hollowayu. W trakcie wywiadu rzeki między dwiema kobietami zawiązuje się specyficzna więź, która każe im wcielać się w różne role, matki i córki, pacjentki i terapeutki, idola i wyznawczyni. Znakomita powieść autora "Czarownic z Eastwick", zdobywcy Pulitzera, National Book Award czy American Book Award.
Cena 37 zł
JL

Krawczyk razy czterdzieści
Aż trudno uwierzyć, Krzysztof Krawczyk bawi, wzrusza i zachwyca nas swoimi piosenkami już od czterdziestu lat. Właśnie z tej okazji artysta wystąpił w Sali Kongresowej.
W
dziennikarka z Nowego Yorku - Kathryn. Hope snuje opowieść o swoim burzliwym życiu, karierze, dziejach powojennej sztuki i swoich dwóch mężach Zacku McCoyu i Guyu Hollowayu. W trakcie wywiadu rzeki między dwiema kobietami zawiązuje się specyficzna więź, która każe im wcielać się w różne role, matki i córki, pacjentki i terapeutki, idola i wyznawczyni. Znakomita powieść autora "Czarownic z Eastwick", zdobywcy Pulitzera, National Book Award czy American Book Award.<br>Cena 37 zł<br>&lt;au&gt;JL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Krawczyk razy czterdzieści&lt;/&gt;<br>Aż trudno uwierzyć, Krzysztof Krawczyk bawi, wzrusza i zachwyca nas swoimi piosenkami już od czterdziestu lat. Właśnie z tej okazji artysta wystąpił w Sali Kongresowej.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego