Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
nauczenia się odpowiedniej techniki oddychania, czy też raczej zaciągania się aerozolem. Uzyskanie dobrego efektu leczniczego zależy od prawidłowej techniki inhalowania leku podanego w formie aerozolu.

Badania AMIRAVA z 1994 roku wskazują, że 50-80% chorych nieprawidłowo inhaluje aerozole (dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci).
* Nie ma dobrych efektów leczenia inhalacjami, jeżeli są one nieprawidłowo wykonywane.
* Nieprawidłowe przyjmowanie leków stosowanych w chorobach oskrzeli, nawet w dużych dawkach może mieć bardzo słabe efekty lecznicze.
* Prawidłowe stosowanie inhalacji niejednokrotnie skraca czas intensywnego leczenia, poprawia efekty kliniczne i nie może wpłynąć na obniżenie dawki leku - chory czuje się lepiej, mimo że bierze mniejszą dawkę
nauczenia się odpowiedniej techniki oddychania, czy też raczej zaciągania się aerozolem. Uzyskanie dobrego efektu leczniczego zależy od prawidłowej techniki inhalowania leku podanego w formie aerozolu.<br><br>Badania AMIRAVA z 1994 roku wskazują, że 50-80% chorych nieprawidłowo inhaluje aerozole (dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci).<br>* Nie ma dobrych efektów leczenia inhalacjami, jeżeli są one nieprawidłowo wykonywane.<br>* Nieprawidłowe przyjmowanie leków stosowanych w chorobach oskrzeli, nawet w dużych dawkach może mieć bardzo słabe efekty lecznicze.<br>* Prawidłowe stosowanie inhalacji niejednokrotnie skraca czas intensywnego leczenia, poprawia efekty kliniczne i nie może wpłynąć na obniżenie dawki leku - chory czuje się lepiej, mimo że bierze mniejszą dawkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego