Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
Wystarczy, że zaprojektujesz w nim jakąś czcionkę, a efekt swojej pracy pokażesz owej Ogromnie Nielubianej Osobie. Efekt gwarantowany!

Część VI: O dekalogach

Mój licealny profesor języka polskiego miał zwyczaj wbijać nam do głowy zasady pisowni za pomocą utworzonego przez siebie "katechizmu". Było tam "dziesięć przykazań o przecinku", "pięć przykazań o interpunkcji w mowie zależnej" i kilka podobnych spraw, które znakomicie ułatwiały opanowanie meandrów języka ojczystego. Skoro sposób okazał się skuteczny, postanowiłem go wykorzystać i w ten sposób przekazać Ci trochę informacji o kilku podstawowych sprawach z zakresu obsługi programu TAG.

Wyróżnienia i terminy stosowane w tekście

W książce tej występują często
Wystarczy, że zaprojektujesz w nim jakąś czcionkę, a efekt swojej pracy pokażesz owej Ogromnie Nielubianej Osobie. Efekt gwarantowany!<br><br>Część VI: O dekalogach<br><br>Mój licealny profesor języka polskiego miał zwyczaj wbijać nam do głowy zasady pisowni za pomocą utworzonego przez siebie "katechizmu". Było tam "dziesięć przykazań o przecinku", "pięć przykazań o interpunkcji w mowie zależnej" i kilka podobnych spraw, które znakomicie ułatwiały opanowanie meandrów języka ojczystego. Skoro sposób okazał się skuteczny, postanowiłem go wykorzystać i w ten sposób przekazać Ci trochę informacji o kilku podstawowych sprawach z zakresu obsługi programu TAG.<br><br>Wyróżnienia i terminy stosowane w tekście<br><br>W książce tej występują często
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego