Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 03.12 (11)
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 2000
zakłady i nie są nawet w stanie wypłacić pracownikom należnych odpraw. Jest to w Wielkopolsce region największego bezrobocia. Sympatycy SLD i OPZZ planują w związku z tym na 10 marca manifestację, która ma się udać przed siedzibę prezydenta Gniezna. Protestujący mają nadzieję, że wymuszą w ten sposób na władzach znalezienie inwestorów strategicznych dla upadających firm, co pozwoli podźwignąć się miastu i powiatowi z zapaści.

Anna ZatorskaRozmrażacz serc

Rozmowa z CARLOSEM SANTANĄ

Roman Rogowiecki: - Karierę zaczął pan, grając bluesa. Ale zdradził go pan, wprowadzając do muzyki rockowej rytmy kubańskie i latynoskie.

Carlos Santana: - Blues to muzyka dla mężczyzn. Nie można go tańczyć
zakłady i nie są nawet w stanie wypłacić pracownikom należnych odpraw. Jest to w Wielkopolsce region największego bezrobocia. Sympatycy SLD i OPZZ planują w związku z tym na 10 marca manifestację, która ma się udać przed siedzibę prezydenta Gniezna. Protestujący mają nadzieję, że wymuszą w ten sposób na władzach znalezienie inwestorów strategicznych dla upadających firm, co pozwoli podźwignąć się miastu i powiatowi z zapaści.<br><br>&lt;au&gt;Anna Zatorska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozmrażacz serc&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozmowa z CARLOSEM SANTANĄ&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;Roman Rogowiecki: - Karierę zaczął pan, grając bluesa. Ale zdradził go pan, wprowadzając do muzyki rockowej rytmy kubańskie i latynoskie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Carlos Santana: - Blues to muzyka dla mężczyzn. Nie można go tańczyć
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego