Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 23.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Siegodnia".
Według rosyjskiego Instytutu Psychiatrii na 100 000 Rosjan 40 osób kończy śmiercią samobójczą, co stawia Rosję w czołówce krajów z wysoką liczbą samobójstw.
akro, pap


OBYCZAJE
Trunki winopodobne

Poseł AWS, Tadeusz Wrona, zaniepokoił się zgubnymi skutkami picia "trunków winopodobnych". Chodzi o wina owocowe, zwane przez koneserów siarami, alpagami lub jabolami.
- Taniość i dostępność tego typu specyfików rodzi skutki dramatyczne - przestrzega parlamentarzysta. - Ten narkotyk dla najbiedniejszych, alkohol tańszy od soku owocowego, od coca-coli, to swoista oferta dla młodzieży, także dla dzieci ze szkół podstawowych - sądzi poseł.
Zaalarmował trzy resorty: zdrowia, finansów i rolnictwa. Pyta, jak państwo wpływa na to, co
Siegodnia". <br>Według rosyjskiego Instytutu Psychiatrii na 100 000 Rosjan 40 osób kończy śmiercią samobójczą, co stawia Rosję w czołówce krajów z wysoką liczbą samobójstw.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;akro, pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;OBYCZAJE&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Trunki winopodobne&lt;/&gt;<br><br>Poseł AWS, Tadeusz Wrona, zaniepokoił się zgubnymi skutkami picia "trunków &lt;orig&gt;winopodobnych&lt;/&gt;". Chodzi o wina owocowe, zwane przez koneserów siarami, alpagami lub &lt;orig&gt;jabolami&lt;/&gt;. <br>- Taniość i dostępność tego typu specyfików rodzi skutki dramatyczne - przestrzega parlamentarzysta. - Ten narkotyk dla najbiedniejszych, alkohol tańszy od soku owocowego, od coca-coli, to swoista oferta dla młodzieży, także dla dzieci ze szkół podstawowych - sądzi poseł. <br>Zaalarmował trzy resorty: zdrowia, finansów i rolnictwa. Pyta, jak państwo wpływa na to, co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego