Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
on 10-18 dzień cyklu. W tym czasie musisz swemu partnerowi powiedzieć: Nie dziś kochanie. Pamiętaj o tym, że metoda ta jest przydatna tylko dla kobiet regularnie miesiączkujących. Długość cyklów miesiączkowych może się znacznie zmienić po porodzie, chorobie, podróży, na skutek zmiany klimatu, przeżyć, silnych stresów itp. Wtedy także termin jajeczkowania zmienia się i nawet Twoje dokładne obliczenia zawodzą. Dzień owulacji najlepiej obliczyć odejmując 14 dni od średniej długości trwania 6 ostatnich cyklów.

METODA TERMICZNA
W każdym cyklu miesiączkowym można w prosty lecz wymagający systematyczności sposób śledzić czynność jajników i rozpoznać odbyte jajeczkowanie poprzez mierzenie temperatury ciała.
Zmienia się ona w
on 10-18 dzień cyklu. W tym czasie musisz swemu partnerowi powiedzieć: Nie dziś kochanie. Pamiętaj o tym, że metoda ta jest przydatna tylko dla kobiet regularnie miesiączkujących. Długość cyklów miesiączkowych może się znacznie zmienić po porodzie, chorobie, podróży, na skutek zmiany klimatu, przeżyć, silnych stresów itp. Wtedy także termin jajeczkowania zmienia się i nawet Twoje dokładne obliczenia zawodzą. Dzień owulacji najlepiej obliczyć odejmując 14 dni od średniej długości trwania 6 ostatnich cyklów.<br><br>&lt;tit&gt;METODA TERMICZNA&lt;/&gt;<br>W każdym cyklu miesiączkowym można w prosty lecz wymagający systematyczności sposób śledzić czynność jajników i rozpoznać odbyte jajeczkowanie poprzez mierzenie temperatury ciała.<br>Zmienia się ona w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego