Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.05 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
deszczową i tylko na jeden dzień wyszło słońce" - skarżył się Stefaniuk po powrocie do kraju.


W Łodzi zrodziła się inicjatywa, by jednej z ulic nadać imię Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, pierwszej sekretarz KW PZPR w latach 1955-64. Radni, którzy zgłosili ten wniosek, przypominają: "Funkcję tę starała się wykorzystywać w celu jak najbardziej pomyślnego i skutecznego rozwiązywania społeczno-ekonomicznych problemów, które nurtowały mieszkańców miasta".


Stanisław Zadora, ratownik GOPR, instruktor narciarski i poseł LPR, o wzorze dla polskiej młodzieży: "Sukces Adama Małysza uskrzydla młodych. Wzbudza ducha narodowego. Z satysfakcją obserwuję, jak Małysz, wierny rodzinie i głęboko wierzący, staje się wzorem dla ludzi młodych".


W
deszczową i tylko na jeden dzień wyszło słońce" - skarżył się Stefaniuk po powrocie do kraju.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>W Łodzi zrodziła się inicjatywa, by jednej z ulic nadać imię Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, pierwszej sekretarz KW PZPR w latach 1955-64. Radni, którzy zgłosili ten wniosek, przypominają: "Funkcję tę starała się wykorzystywać w celu jak najbardziej pomyślnego i skutecznego rozwiązywania społeczno-ekonomicznych problemów, które nurtowały mieszkańców miasta".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>Stanisław Zadora, ratownik GOPR, instruktor narciarski i poseł LPR, o wzorze dla polskiej młodzieży: "Sukces Adama Małysza uskrzydla młodych. Wzbudza ducha narodowego. Z satysfakcją obserwuję, jak Małysz, wierny rodzinie i głęboko wierzący, staje się wzorem dla ludzi młodych".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego