Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.05 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
co Wiśniewski skrupulatnie wylicza.

Drepcze mu po piętach Grażyna Szapołowska, która zdecydowanie powinna pozostać przy aktorstwie, a w każdym razie, jeśli już bierze za pióro, jak ognia unikać dialogów.

"- Chciałbym... - zawahał się. - Chciałbym przeżyć z tobą najpiękniejszą bajkę. Chciałbym opowiedzieć ci o najdelikatniejszych uczuciach.

- Twój obezwładniający głos mnie zauroczył, jest jak najbardziej pieszczotliwy dotyk, jak muzyka". To fragment rozmowy między bohaterami opowiadania "W ukryciu".

W sumie wyszła książka produkt. W lutym pewnie się sprzeda, a na inne miesiące można zastosować podobny pomysł. Na 1 czerwca wydać zbiór opowiadań "10 x dziecko", a na 1 listopada "10 x śmierć".

Joanna PodgórskaOPINIEWładysław
co Wiśniewski skrupulatnie wylicza.<br><br>Drepcze mu po piętach Grażyna Szapołowska, która zdecydowanie powinna pozostać przy aktorstwie, a w każdym razie, jeśli już bierze za pióro, jak ognia unikać dialogów.<br><br>"- Chciałbym... - zawahał się. - Chciałbym przeżyć z tobą najpiękniejszą bajkę. Chciałbym opowiedzieć ci o najdelikatniejszych uczuciach.<br><br>- Twój obezwładniający głos mnie zauroczył, jest jak najbardziej pieszczotliwy dotyk, jak muzyka". To fragment rozmowy między bohaterami opowiadania "W ukryciu".<br><br>W sumie wyszła książka produkt. W lutym pewnie się sprzeda, a na inne miesiące można zastosować podobny pomysł. Na 1 czerwca wydać zbiór opowiadań "10 x dziecko", a na 1 listopada "10 x śmierć".<br><br>&lt;au&gt;Joanna Podgórska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OPINIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Władysław
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego