Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
skupia się na zatrudnieniu w TVP SA swoich ludzi, czyniąc z nich pracowników frontu ideologicznego.Temat w Przekroju

IZABELLA BODNAR
Szopomania
Tej namiętności kobiety ulegają częściej niż mężczyźni. Nałogowo biegają po sklepach, kupując kolejne niepotrzebne rzeczy. Dlaczego cierpią na shopoholizm - przymus kupowania?

Wymykająca się kontroli żądza kupowania ogarnia zarówno bogatych, jak i biednych. Łapią się na haczyk promocji i agresywnych kampanii reklamowych, ale czerpią też przyjemność z zakupów w butikach, a nawet w sklepach z używaną odzieżą.
Gdy mi czegoś zabraknie...
- Jestem maniaczką zakupów i o tym wiem! Kiedy mnie wkurzy dziecko albo mąż, natychmiast staram się wyjść z domu i
skupia się na zatrudnieniu w TVP SA swoich ludzi, czyniąc z nich pracowników frontu ideologicznego.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="culture" sex="f"&gt;&lt;page nr=11&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Temat w Przekroju&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt; IZABELLA BODNAR&lt;/&gt; &lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;Szopomania&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Tej namiętności kobiety ulegają częściej niż mężczyźni. Nałogowo biegają po sklepach, kupując kolejne niepotrzebne rzeczy. Dlaczego cierpią na &lt;orig&gt;shopoholizm&lt;/&gt; - przymus kupowania?&lt;/&gt;<br><br>Wymykająca się kontroli żądza kupowania ogarnia zarówno bogatych, jak i biednych. Łapią się na haczyk promocji i agresywnych kampanii reklamowych, ale czerpią też przyjemność z zakupów w butikach, a nawet w sklepach z używaną odzieżą.<br>&lt;tit1&gt;Gdy mi czegoś zabraknie...&lt;/&gt;<br>- &lt;q&gt;Jestem maniaczką zakupów i o tym wiem! Kiedy mnie wkurzy dziecko albo mąż, natychmiast staram się wyjść z domu i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!