Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 6
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
dać się do tej aparatury podłączyć, chyba że jest się ateikiem, jak ta cała podejrzana kamaryla, chociaż w "słowniku herezji w Kościele katolickim" nie doszukałem się takiego bractwa. To ja już jestem zupełnie podobny do dolara, taki zielony.
Jak wszystko wokół, bo ten maj przecież bombą zieloną był wybuchnął. Albo jak fajerwerki z soboty na niedzielę w słowiańskim parku, że aż psy wyły z powodu że wojna w promieniu całego prawie miasta. Sam myślałem, że to jakieś natowskie manewry na karabiny i przeciwczołgowe miny się odbywają na poligonie, co nie jest tajemnicą, pod Żaganiem, gdzie sam w drodze do Czechosłowacji w
dać się do tej aparatury podłączyć, chyba że jest się &lt;orig reg="ateistą"&gt;ateikiem&lt;/&gt;, jak ta cała podejrzana kamaryla, chociaż w &lt;q&gt;"słowniku herezji w Kościele katolickim"&lt;/&gt; nie doszukałem się takiego bractwa. To ja już jestem zupełnie podobny do dolara, taki zielony.<br>Jak wszystko wokół, bo ten maj przecież bombą zieloną był wybuchnął. Albo jak fajerwerki z soboty na niedzielę w słowiańskim parku, że aż psy wyły z powodu że wojna w promieniu całego prawie miasta. Sam myślałem, że to jakieś natowskie manewry na karabiny i przeciwczołgowe miny się odbywają na poligonie, co nie jest tajemnicą, pod Żaganiem, gdzie sam w drodze do Czechosłowacji w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!