Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zagra dziś w katowickim Spodku.
ND 10 Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów polskiej sceny muzycznej "Golec uOrkiestra" gościć będzie dziś w Amfiteatrze "Kadzielnia" w Kielcach.
PON 11 Nieustannie zmieniająca się rzeczywistość jest niewyczerpanym źródłem inspiracji artystów. Centrum Sztuki Współczesnej prezentuje wystawę Mirosława Rogali i Johna Sturgeona, pracujących w USA, którzy jako narzędzi używają mediów elektronicznych.
PT 15 Dziś odbywa się oficjalne otwarcie olimpiady Sydney 2000.
SOB 16 Ostatni dzień pobytu na Krajowych Targach Książki w Warszawie Clive'a Cusslera, pisarza, którego łączny nakład książek osiągnął już 100 000 000 egzemplarzy!
ŚR 20 Dziś w Gdyni w Teatrze Muzycznym rozpocznie się XXV Festiwal
zagra dziś w katowickim Spodku.<br>ND 10 Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów polskiej sceny muzycznej "Golec uOrkiestra" gościć będzie dziś w Amfiteatrze "Kadzielnia" w Kielcach.<br>PON 11 Nieustannie zmieniająca się rzeczywistość jest niewyczerpanym źródłem inspiracji artystów. Centrum Sztuki Współczesnej prezentuje wystawę Mirosława Rogali i Johna Sturgeona, pracujących w USA, którzy jako narzędzi używają mediów elektronicznych.<br>PT 15 Dziś odbywa się oficjalne otwarcie olimpiady Sydney 2000.<br>SOB 16 Ostatni dzień pobytu na Krajowych Targach Książki w Warszawie Clive'a Cusslera, pisarza, którego łączny nakład książek osiągnął już 100 000 000 egzemplarzy!<br>ŚR 20 Dziś w Gdyni w Teatrze Muzycznym rozpocznie się XXV Festiwal
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego