Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Julek Stasiewicz, Paweł Olszewski
Tytuł: strona o bumerangach
Rok: 2002
materiał. Używa się go głównie do produkcji bumerangów używanych w kategorii Trick Catch.

ABS
Wytrzymały, plastikopodobny materiał. Nigdy go nie używałem, ale wiem, że z niego są zbudowane, np. korpusy kalkulatorów Casio (takie z wsuwanym etui). Nie sądzę, żeby sklejka nie dorównywała ABS'owi.
HDF
Nie pęka tylko się wygina. Z jednej strony jest gładki (często pokryta folią imitującą drewno) a z drugiej strony chropowata. HDF jest niemal w każdej szafie jako "plecy"! HDF można kupić w każdym sklepie drzewnym. Kosztuje ok 3 zł za metr kwadratowy.

Do roboty!!!

Oto czynności przy robieniu bumerangu:
Drukujemy plan
Zazwyczaj bumerangi są duże i nie
materiał. Używa się go głównie do produkcji bumerangów używanych w kategorii Trick Catch. <br><br>&lt;tit&gt;ABS&lt;/&gt;<br>Wytrzymały, plastikopodobny materiał. Nigdy go nie używałem, ale wiem, że z niego są zbudowane, np. korpusy kalkulatorów Casio (takie z wsuwanym etui). Nie sądzę, żeby sklejka nie dorównywała ABS'owi. <br>HDF <br>Nie pęka tylko się wygina. Z jednej strony jest gładki (często pokryta folią imitującą drewno) a z drugiej strony chropowata. HDF jest niemal w każdej szafie jako "plecy"! HDF można kupić w każdym sklepie drzewnym. Kosztuje ok 3 zł za metr kwadratowy.<br><br>&lt;tit&gt;Do roboty!!!&lt;/&gt;<br><br>Oto czynności przy robieniu bumerangu:<br>Drukujemy plan<br>Zazwyczaj bumerangi są duże i nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego