Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w baseballu. Tytułu bronili gospodarze, czyli BUKS Jastrzębie i od razu należy dodać - udanie. W-ce Mistrzowie z ub.r. juniorzy z Miejskiego Klubu Sportowego Kutno nie stanęli w tym roku w szranki i Srebrny Medal Mistrzostw 2001 pojechał do Brzegu Opolskiego. Trzecie miejsce tegorocznego juniorskiego czempionatu przypadło w udziale Kosmiotom z Rybnika, którzy pokonali debiutujących w Mistrzostwach juniorów z Milicza.
Polska baseballowa młodzież spotkała się również w Augustowie, gdzie odbył się turniej polskiego okręgu Małej Ligi w kategorii 13 - 14,5 roku. Startowało pięć zespołów. Wygrali baseballiści reprezentujący kutnowski MSZS. To dobra, aczkolwiek oczekiwana wiadomość
odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w baseballu. Tytułu bronili gospodarze, czyli BUKS Jastrzębie i od razu należy dodać - udanie. W-ce Mistrzowie z ub.r. juniorzy z Miejskiego Klubu Sportowego Kutno nie stanęli w tym roku w szranki i Srebrny Medal Mistrzostw 2001 pojechał do Brzegu Opolskiego. Trzecie miejsce tegorocznego juniorskiego czempionatu przypadło w udziale Kosmiotom z Rybnika, którzy pokonali debiutujących w Mistrzostwach juniorów z Milicza.<br>Polska baseballowa młodzież spotkała się również w Augustowie, gdzie odbył się turniej polskiego okręgu Małej Ligi w kategorii 13 - 14,5 roku. Startowało pięć zespołów. Wygrali baseballiści reprezentujący kutnowski MSZS. To dobra, aczkolwiek oczekiwana wiadomość