Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w listopadzie wstrzymano ją, po tym jak większość czytelników nie zapłaciła za lekturę kolejnego rozdziału.
Losy internetowej powieści Kinga uważane są za ważny sprawdzian książkowych publikacji za pośrednictwem Internetu. Sam autor uważa, że sieć nie jest odpowiednim do tego medium, a wyegzekwowanie praw autorskich jest bardzo trudne.
(PAP)Brytyjska DJ-ka zmiksuje w Polsce

koncert W krótką trasę koncertową przyjeżdża do Polski czarnoskóra brytyjska wokalistka Sonique. Wystąpi w Toruniu (15.02) i Wrocławiu (16.02). Sonique to jedyna kobieta DJ, która sama zaczęła śpiewać.
Jako solistka stała się znana po występach w klubach na Ibizie. Wcześniej była wokalistką i autorką tekstów
w listopadzie wstrzymano ją, po tym jak większość czytelników nie zapłaciła za lekturę kolejnego rozdziału.<br>Losy internetowej powieści Kinga uważane są za ważny sprawdzian książkowych publikacji za pośrednictwem Internetu. Sam autor uważa, że sieć nie jest odpowiednim do tego medium, a wyegzekwowanie praw autorskich jest bardzo trudne.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Brytyjska &lt;orig&gt;DJ-ka&lt;/&gt; zmiksuje w Polsce&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;koncert&lt;/&gt; W krótką trasę koncertową przyjeżdża do Polski czarnoskóra brytyjska wokalistka Sonique. Wystąpi w Toruniu (15.02) i Wrocławiu (16.02). Sonique to jedyna kobieta DJ, która sama zaczęła śpiewać.<br>Jako solistka stała się znana po występach w klubach na Ibizie. Wcześniej była wokalistką i autorką tekstów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego