Typ tekstu: Książka
Autor: Matejuk Piotr
Tytuł: Wojskowe przyrządy optyczne w II Rzeczypospolitej
Rok: 1997
172
Podobnie, jak w poprzednich przypadkach, nie znane są żadne dalsze informacje dotyczące tych przyrządów. Również wśród przyrządów zamówionych do dostaw w latach 1940-1941 znalazło się kilka, których nie udało się szczegółowo zidentyfikować. Będą one wymienione przy opisie zamówień przewidzianych do realizacji w tym okresie.

H. Kolberg i S-ka

Kierownictwo utworzonej w 1933 r. spółki posiadało duże doświadczenie nabyte podczas pracy w Fabryce Aparatów Optycznych i Precyzyjnych H. Kolberg i S-ka w latach 1922-1931 w zakresie konstrukcji i metod wytwarzania przyrządów optyczno-mechanicznych mających zastosowanie w siłach zbrojnych.
Ponadto zdawało sobie sprawę z korzyści, jakie można uzyskać
172<br>Podobnie, jak w poprzednich przypadkach, nie znane są żadne dalsze informacje dotyczące tych przyrządów. Również wśród przyrządów zamówionych do dostaw w latach 1940-1941 znalazło się kilka, których nie udało się szczegółowo zidentyfikować. Będą one wymienione przy opisie zamówień przewidzianych do realizacji w tym okresie.<br><br>&lt;tit&gt;H. Kolberg i S-ka&lt;/&gt;<br><br> Kierownictwo utworzonej w 1933 r. spółki posiadało duże doświadczenie nabyte podczas pracy w Fabryce Aparatów Optycznych i Precyzyjnych H. Kolberg i S-ka w latach 1922-1931 w zakresie konstrukcji i metod wytwarzania przyrządów optyczno-mechanicznych mających zastosowanie w siłach zbrojnych.<br>Ponadto zdawało sobie sprawę z korzyści, jakie można uzyskać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego