Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 25/02
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
które znajdują się w bardzo złym stanie. One mogą liczyć na remont w pierwszej kolejności. Co roku MPGM znając już wysokość dofinansowania z budżetu miasta, wybiera budynki wymagające jak najszybszego remontu. Te, w których sytuacja nie jest tragiczna czekają dalej w kolejce. Co roku suma pieniędzy w budżecie na remonty kapitalne wzrasta, jednak zbyt wolno.

Gorzej jest z domami mającymi niewyjaśnioną sytuację prawną. Jest ich w Poznaniu prawie trzysta. Tam gdzie był lub jest prywatny właściciel obiektu MPGM nie może przeprowadzać poważnych remontów. Realizowane są jedynie drobne naprawy za pieniądze, które budynek ,,wypracował''.

- Przy obecnych nakładach na remonty kapitalne, domy wymagające
które znajdują się w bardzo złym stanie. One mogą liczyć na remont w pierwszej kolejności. Co roku MPGM znając już wysokość dofinansowania z budżetu miasta, wybiera budynki wymagające jak najszybszego remontu. Te, w których sytuacja nie jest tragiczna czekają dalej w kolejce. Co roku suma pieniędzy w budżecie na remonty kapitalne wzrasta, jednak zbyt wolno.<br><br>Gorzej jest z domami mającymi niewyjaśnioną sytuację prawną. Jest ich w Poznaniu prawie trzysta. Tam gdzie był lub jest prywatny właściciel obiektu MPGM nie może przeprowadzać poważnych remontów. Realizowane są jedynie drobne naprawy za pieniądze, które budynek ,,wypracował''.<br><br>- Przy obecnych nakładach na remonty kapitalne, domy wymagające
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego