Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
miłości mogą się rozmijać. To najzupełniej normalne. Musisz też wiedzieć, że nie każdy potrzebuje takiego samego natężenia bliskości. Naucz się zatem rozpoznawać i szanować te granice.

Superpara
Stosowanie tych zasad pozwoli ci uniknąć pułapki narcystycznego związku, który z początku może wydawać się rajem, bo para jest dopasowana tak dobrze jak kat i ofiara. Z czasem związek taki przemienia się jednak w istne piekło wzajemnych wymagań i uzależnienia.
Z książki Jürga Williego wynika, że przestrzeganie opisanych zasad funkcjonowania pary chroni przed konfliktem prowadzącym do rozpadu związku.
Nie możesz dopuścić do pozostawania długi czas na niepewnym gruncie - jeżeli jesteście parą, powiedzcie to sobie
miłości mogą się rozmijać. To najzupełniej normalne. Musisz też wiedzieć, że nie każdy potrzebuje takiego samego natężenia bliskości. Naucz się zatem rozpoznawać i szanować te granice.<br><br>Superpara<br>Stosowanie tych zasad pozwoli ci uniknąć pułapki narcystycznego związku, który z początku może wydawać się rajem, bo para jest dopasowana tak dobrze jak kat i ofiara. Z czasem związek taki przemienia się jednak w istne piekło wzajemnych wymagań i uzależnienia.<br>Z książki Jürga Williego wynika, że przestrzeganie opisanych zasad funkcjonowania pary chroni przed konfliktem prowadzącym do rozpadu związku.<br>Nie możesz dopuścić do pozostawania długi czas na niepewnym gruncie - jeżeli jesteście parą, powiedzcie to sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego