Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
5 tys. zarejestrowanych zawodników, są trenerzy potrafiący przyciągnąć dzieciaki do tej ciężkiej i nudnej pracy. I proszę bardzo, jest nie tylko Otylia, ale dwójka zawodników na czwartych miejscach w Atenach. I to w swoich debiutach olimpijskich.

Mizerski: - To rodzynki w tym zakalcu.

Rodowicz: - O Hubercie Wagnerze pisało się, że jest katem. Tymczasem katem zawsze jest ten, kto dużo wymaga i ma sprecyzowaną wizję trenerską. Sport jest wyśrubowany i trzeba pracować nieludzko, żeby osiągnąć sukces. A u nas brakuje takich katów właśnie. Może ci nasi trenerzy się nie rozwijają?

Olszański: - Jest dla mnie szokujące, że w Atenach odgrzaliśmy wszystkich naszych starych atletów
5 tys. zarejestrowanych zawodników, są trenerzy potrafiący przyciągnąć dzieciaki do tej ciężkiej i nudnej pracy. I proszę bardzo, jest nie tylko Otylia, ale dwójka zawodników na czwartych miejscach w Atenach. I to w swoich debiutach olimpijskich.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who9&gt;Mizerski: - To rodzynki w tym zakalcu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who10&gt;Rodowicz: - O Hubercie Wagnerze pisało się, że jest katem. Tymczasem katem zawsze jest ten, kto dużo wymaga i ma sprecyzowaną wizję trenerską. Sport jest wyśrubowany i trzeba pracować nieludzko, żeby osiągnąć sukces. A u nas brakuje takich katów właśnie. Może ci nasi trenerzy się nie rozwijają?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who6&gt;Olszański: - Jest dla mnie szokujące, że w Atenach odgrzaliśmy wszystkich naszych starych atletów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego