Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chemię na radomskiej politechnice. Wczoraj dziewczyny miały nerwowy dzień. Musiały zdać trudny egzamin z języka angielskiego. Ale co to dla nich! Obie zaliczyły go bez najmniejszych kłopotów.
I spokojnie mogły już potrenować przed wyjazdem do Zakopanego. W parku, gdzie przed godziną 10 nie ma wielu ludzi, wymachiwały flagami oraz ćwiczyły kibicowskie przyśpiewki.
- Znamy trochę okrzyków, bo jeździłyśmy na ligę światową w siatkówce do Katowic i do Wrocławia. Co krzyczymy najczęściej? "Adam leeeeeeć!". Ale niektórzy kibice mają naprawdę oryginalne pomysły. Słyszałam: "Robert Mateja, jedyna Polski nadzieja" albo "Hanni jest do bani" - kończy Kasia.
WJR

Nie chcemy głowy trenera Tajnera
Gdyby Apoloniusz Tajner
chemię na radomskiej politechnice. Wczoraj dziewczyny miały nerwowy dzień. Musiały zdać trudny egzamin z języka angielskiego. Ale co to dla nich! Obie zaliczyły go bez najmniejszych kłopotów.<br>I spokojnie mogły już potrenować przed wyjazdem do Zakopanego. W parku, gdzie przed godziną 10 nie ma wielu ludzi, wymachiwały flagami oraz ćwiczyły kibicowskie przyśpiewki.<br>&lt;q&gt;- Znamy trochę okrzyków, bo jeździłyśmy na ligę światową w siatkówce do Katowic i do Wrocławia. Co krzyczymy najczęściej? "Adam leeeeeeć!". Ale niektórzy kibice mają naprawdę oryginalne pomysły. Słyszałam: "Robert Mateja, jedyna Polski nadzieja" albo "Hanni jest do bani"&lt;/&gt; - kończy Kasia.<br>&lt;au&gt;WJR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Nie chcemy głowy trenera Tajnera&lt;/&gt;<br>Gdyby Apoloniusz Tajner
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego