Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wrocławska
Nr: 9 IX
Miejsce wydania: Wrocław
Rok: 1998
klasy Ia SP 22 w Wałbrzychu

- Jesień to jest tak, że jest żółto, nie ma już lata i jest zimno. Dzieci nie wychodzą jesienią na podwórko, ale czasem można się pobawić. Jesienną zabawą jest zbieranie liści i kasztanów.

[osoba2]

Maciek Mania
uczeń klasy Ia SP 22 w Wałbrzychu

- Jesień jest kolorowa, zimna, deszczowa, a czasami pogodna. Można jesienią zbierać kasztany i robić z nich zabawki. Chociaż jesienią jest zimno, ja wychodzę bawić się na podwórko.

[osoba3]
Dagmara Pietrzak
uczeń klasy Ia SP 22 w Wałbrzychu

- Na jesieni jest zimno, spadają liście z drzew i spadają kasztany, też z drzew. Jesienią trzeba
klasy Ia SP 22 w &lt;name type="place"&gt;Wałbrzychu&lt;/name&gt;<br><br>- &lt;who3&gt;Jesień to jest tak, że jest żółto, nie ma już lata i jest zimno. Dzieci nie wychodzą jesienią na podwórko, ale czasem można się pobawić. Jesienną zabawą jest zbieranie liści i kasztanów.&lt;/&gt;<br><br>[osoba2]<br><br>&lt;name type="person"&gt;Maciek Mania&lt;/name&gt;<br>uczeń klasy Ia SP 22 w &lt;name type="place"&gt;Wałbrzychu&lt;/name&gt;<br><br>- &lt;who4&gt;Jesień jest kolorowa, zimna, deszczowa, a czasami pogodna. Można jesienią zbierać kasztany i robić z nich zabawki. Chociaż jesienią jest zimno, ja wychodzę bawić się na podwórko.&lt;/&gt;<br><br>[osoba3]<br>&lt;name type="person"&gt;Dagmara Pietrzak&lt;/name&gt;<br>uczeń klasy Ia SP 22 w &lt;name type="place"&gt;Wałbrzychu&lt;/name&gt;<br><br>- &lt;who5&gt;Na jesieni jest zimno, spadają liście z drzew i spadają kasztany, też z drzew. Jesienią trzeba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego