Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.20
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
razy, ale nikt nie odebrał. Czy tam pracują ludzie czy tylko maszyny?

Eugeniusz z Sulechowa: - Chciałbym podziękować Andrzejowi Flügelowi za artykuł o opieszałości naszych drogowców (Suszareczki dobre na wszystko, "GL" z 19 bm.). Może dzięki takim tekstom policja w końcu zacznie zwalczać piractwo na drogach.

Robert z Zielonej Góry: - Telewizje komercyjne chwalą się, że oferują nam program za darmo. Jednak tak naprawdę wolę już zapłacić niż oglądać wyłącznie reklamy. Czy nie ma żadnych proporcji? Czy oni mogą aż tak psuć nam oglądanie filmu lub programu rozrywkowego.

Janina z Gorzowa Wlkp.: - Nie wiem na czym polega polski fenomen, ale właśnie wróciłam z
razy, ale nikt nie odebrał. Czy tam pracują ludzie czy tylko maszyny? <br><br>Eugeniusz z Sulechowa: - Chciałbym podziękować Andrzejowi Flügelowi za artykuł o opieszałości naszych drogowców (Suszareczki dobre na wszystko, "GL" z 19 bm.). Może dzięki takim tekstom policja w końcu zacznie zwalczać piractwo na drogach. <br><br>Robert z Zielonej Góry: - Telewizje komercyjne chwalą się, że oferują nam program za darmo. Jednak tak naprawdę wolę już zapłacić niż oglądać wyłącznie reklamy. Czy nie ma żadnych proporcji? Czy oni mogą aż tak psuć nam oglądanie filmu lub programu rozrywkowego. <br><br>Janina z Gorzowa Wlkp.: - Nie wiem na czym polega polski fenomen, ale właśnie wróciłam z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego