Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
załatwiać pracę
Wielobranżowa spółdzielnia Misiewiczów będzie szukać pracy i ją organizować, chodzi tu o różnego rodzaju stałe zajęcia etatowe lub na umowę o dzieło.
- Różnica między zwykłą spółdzielnią a socjalną polega na tym, że w pierwszym wypadku do powołania potrzeba 15, a w drugim tylko pięciu członków i nie jest konieczna rada nadzorcza - tłumaczy Misiewicz.
Pomysł mieszkańców Przychodzka zrodził się z bezrobocia. Wszyscy troje nie mieli pracy. Pani Jadwiga jest w dodatku niepełnosprawna. Dlatego, gdy w kwietniu 2004 r. Sejm uchwalił ustawę o promocji zatrudnienia (przepisy wykonawcze ukazały się w listopadzie 2004 r.), a w jej ramach pojawiła się możliwość powołania
załatwiać pracę&lt;/&gt;<br>Wielobranżowa spółdzielnia Misiewiczów będzie szukać pracy i ją organizować, chodzi tu o różnego rodzaju stałe zajęcia etatowe lub na umowę o dzieło. <br>- Różnica między zwykłą spółdzielnią a socjalną polega na tym, że w pierwszym wypadku do powołania potrzeba 15, a w drugim tylko pięciu członków i nie jest konieczna rada nadzorcza - tłumaczy Misiewicz. <br>Pomysł mieszkańców Przychodzka zrodził się z bezrobocia. Wszyscy troje nie mieli pracy. Pani Jadwiga jest w dodatku niepełnosprawna. Dlatego, gdy w kwietniu 2004 r. Sejm uchwalił ustawę o promocji zatrudnienia (przepisy wykonawcze ukazały się w listopadzie 2004 r.), a w jej ramach pojawiła się możliwość powołania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!