Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
załatwiać pracę
Wielobranżowa spółdzielnia Misiewiczów będzie szukać pracy i ją organizować, chodzi tu o różnego rodzaju stałe zajęcia etatowe lub na umowę o dzieło.
- Różnica między zwykłą spółdzielnią a socjalną polega na tym, że w pierwszym wypadku do powołania potrzeba 15, a w drugim tylko pięciu członków i nie jest konieczna rada nadzorcza - tłumaczy Misiewicz.
Pomysł mieszkańców Przychodzka zrodził się z bezrobocia. Wszyscy troje nie mieli pracy. Pani Jadwiga jest w dodatku niepełnosprawna. Dlatego, gdy w kwietniu 2004 r. Sejm uchwalił ustawę o promocji zatrudnienia (przepisy wykonawcze ukazały się w listopadzie 2004 r.), a w jej ramach pojawiła się możliwość powołania
załatwiać pracę&lt;/&gt;<br>Wielobranżowa spółdzielnia Misiewiczów będzie szukać pracy i ją organizować, chodzi tu o różnego rodzaju stałe zajęcia etatowe lub na umowę o dzieło. <br>- Różnica między zwykłą spółdzielnią a socjalną polega na tym, że w pierwszym wypadku do powołania potrzeba 15, a w drugim tylko pięciu członków i nie jest konieczna rada nadzorcza - tłumaczy Misiewicz. <br>Pomysł mieszkańców Przychodzka zrodził się z bezrobocia. Wszyscy troje nie mieli pracy. Pani Jadwiga jest w dodatku niepełnosprawna. Dlatego, gdy w kwietniu 2004 r. Sejm uchwalił ustawę o promocji zatrudnienia (przepisy wykonawcze ukazały się w listopadzie 2004 r.), a w jej ramach pojawiła się możliwość powołania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!