Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.18
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w którym nie byłoby zarejestrowanych bezrobotnych.
Związek Powiatów Polskich zapowiada wystąpienie do wicepremiera Hausnera z prośbą o zmianę przepisów. - Nowe rozwiązania są mniej elastyczne, a to nigdy nie sprzyja zatrudnieniu - dodaje Marek Wójcik ze Związku Powiatów Polskich. - Nie ma potrzeby uzależniania aktywnego zwalczania bezrobocia od terytorium.
- Zmiana przepisów nie jest konieczna. Wystarczyłoby, żeby samorządy dogadywały się między sobą, podpisywały porozumienia - ripostuje Czajka. - Wtedy, jeśli nie znaleźliby się chętni do prac interwencyjnych w jednym powiecie, można by ich szukać wśród bezrobotnych innego powiatu.
W zeszłym roku w pracach interwencyjnych uczestniczyło 123 tysiące bezrobotnych.
Czy rozlewnia gazu płynnego w Swarzędzu pod Poznaniem miała
w którym nie byłoby zarejestrowanych bezrobotnych.<br>Związek Powiatów Polskich zapowiada wystąpienie do wicepremiera Hausnera z prośbą o zmianę przepisów. - Nowe rozwiązania są mniej elastyczne, a to nigdy nie sprzyja zatrudnieniu - dodaje Marek Wójcik ze Związku Powiatów Polskich. - Nie ma potrzeby uzależniania aktywnego zwalczania bezrobocia od terytorium.<br>- Zmiana przepisów nie jest konieczna. Wystarczyłoby, żeby samorządy dogadywały się między sobą, podpisywały porozumienia - ripostuje Czajka. - Wtedy, jeśli nie znaleźliby się chętni do prac interwencyjnych w jednym powiecie, można by ich szukać wśród bezrobotnych innego powiatu.<br>W zeszłym roku w pracach interwencyjnych uczestniczyło 123 tysiące bezrobotnych.<br>Czy rozlewnia gazu płynnego w Swarzędzu pod Poznaniem miała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!