Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.18
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w którym nie byłoby zarejestrowanych bezrobotnych.
Związek Powiatów Polskich zapowiada wystąpienie do wicepremiera Hausnera z prośbą o zmianę przepisów. - Nowe rozwiązania są mniej elastyczne, a to nigdy nie sprzyja zatrudnieniu - dodaje Marek Wójcik ze Związku Powiatów Polskich. - Nie ma potrzeby uzależniania aktywnego zwalczania bezrobocia od terytorium.
- Zmiana przepisów nie jest konieczna. Wystarczyłoby, żeby samorządy dogadywały się między sobą, podpisywały porozumienia - ripostuje Czajka. - Wtedy, jeśli nie znaleźliby się chętni do prac interwencyjnych w jednym powiecie, można by ich szukać wśród bezrobotnych innego powiatu.
W zeszłym roku w pracach interwencyjnych uczestniczyło 123 tysiące bezrobotnych.
Czy rozlewnia gazu płynnego w Swarzędzu pod Poznaniem miała
w którym nie byłoby zarejestrowanych bezrobotnych.<br>Związek Powiatów Polskich zapowiada wystąpienie do wicepremiera Hausnera z prośbą o zmianę przepisów. - Nowe rozwiązania są mniej elastyczne, a to nigdy nie sprzyja zatrudnieniu - dodaje Marek Wójcik ze Związku Powiatów Polskich. - Nie ma potrzeby uzależniania aktywnego zwalczania bezrobocia od terytorium.<br>- Zmiana przepisów nie jest konieczna. Wystarczyłoby, żeby samorządy dogadywały się między sobą, podpisywały porozumienia - ripostuje Czajka. - Wtedy, jeśli nie znaleźliby się chętni do prac interwencyjnych w jednym powiecie, można by ich szukać wśród bezrobotnych innego powiatu.<br>W zeszłym roku w pracach interwencyjnych uczestniczyło 123 tysiące bezrobotnych.<br>Czy rozlewnia gazu płynnego w Swarzędzu pod Poznaniem miała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego