Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
doskonałym stanie. Bepanthen maść może być używany do całego ciała niemowlęcia, włącznie z twarzą.
Regularna pielęgnacja sutek maścią Bepanthen (po każdym karmieniu) zapobiega powstawaniu podrażnień i przyspiesza gojenie już istniejących otarć.
Bepanthen maść jest znakomicie tolerowany - nie zawiera żadnych środków zapachowych i konserwujących. Może być stosowany tak często, jak to konieczne.
Bepanthen(r) maść - najlepszy dla matki i dziecka

Dostępny we wszystkich aptekach. Przed użyciem przeczytać ulotkę.
Producentem Bepanthenu jest firma F. Hoffmann-La Roche Ltd, Bazylea, Szwajcaria
Roche Polska Sp. z o. o., Warszawa, ul.Hankiewicza 2

CENTRUM
ZMĘCZENIE?
APATYCZNOŚĆ?

Najpopularniejszy zestaw witamin w USA
Sprawdzona jakość
Centrum*
Centrum zestaw
doskonałym stanie. Bepanthen maść może być używany do całego ciała niemowlęcia, włącznie z twarzą. <br>Regularna pielęgnacja sutek maścią Bepanthen (po każdym karmieniu) zapobiega powstawaniu podrażnień i przyspiesza gojenie już istniejących otarć.<br>Bepanthen maść jest znakomicie tolerowany - nie zawiera żadnych środków zapachowych i konserwujących. Może być stosowany tak często, jak to konieczne.<br>Bepanthen(r) maść - najlepszy dla matki i dziecka<br><br>Dostępny we wszystkich aptekach. Przed użyciem przeczytać ulotkę. <br>Producentem Bepanthenu jest firma F. Hoffmann-La Roche Ltd, Bazylea, Szwajcaria<br>Roche Polska Sp. z o. o., Warszawa, ul.Hankiewicza 2 &lt;page nr=6&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="medicine"&gt;&lt;tit&gt;CENTRUM&lt;/&gt;<br>ZMĘCZENIE? <br>APATYCZNOŚĆ?<br><br>Najpopularniejszy zestaw witamin w USA <br>Sprawdzona jakość<br>Centrum*<br>Centrum zestaw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego