Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
motoplotki

Na własną rękę...
Jeśli sama organizujesz sobie wakacje, na pewno czeka cię wiele ekscytujących przeżyć. Ale przedtem przygotuj się do podróży.
Jeśli wybierasz się w podróż po Europie, konieczne musisz zrobić podstawowy przegląd auta; niespodziewana awaria poza granicami Polski byłaby kłopotem.
• Sprawdź, gdzie na trasie twojej podróży znajdują się warsztaty firmy, z której pochodzi twój samochód.
• Zaplanuj jak najprostszą i najkrótszą trasę podróży do miejsc, które chcesz odwiedzić, zbędne błądzenie to zbędne koszty.
• Nie przeładuj samochodu
motoplotki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na własną rękę...&lt;/&gt;<br>Jeśli sama organizujesz sobie wakacje, na pewno czeka cię wiele ekscytujących przeżyć. Ale przedtem przygotuj się do podróży.<br>Jeśli wybierasz się w podróż po Europie, konieczne musisz zrobić podstawowy przegląd auta; niespodziewana awaria poza granicami Polski byłaby kłopotem.<br>&#149; Sprawdź, gdzie na trasie twojej podróży znajdują się warsztaty firmy, z której pochodzi twój samochód.<br>&#149; Zaplanuj jak najprostszą i najkrótszą trasę podróży do miejsc, które chcesz odwiedzić, zbędne błądzenie to zbędne koszty.<br>&#149; Nie przeładuj samochodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego