Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
społeczno-gospodarczy Rosji do roku 2010, krytycznie wypowiedział się o sytuacji w obwodzie kaliningradzkim.
Rozwój gospodarczy tego regionu jest wolniejszy niż innych części Federacji Rosyjskiej. W złym stanie jest infrastruktura, region boryka się z problemami energetycznymi.
(PAP)Haider boi się pracowników ze wschodu

Po wejściu nowych państw do Unii Europejskiej konieczny będzie okres przejściowy na dostęp ich obywateli do unijnego rynku pracy.
Tak powiedział w czwartek Joerg Haider, członek Parti Wolności.
- Przyczyną problemu są różnice w dochodach; w razie otwarcia rynku pracy bez okresu przejściowego wschodnia Austria doświadczyłaby masowej wędrówki taniej siły roboczej - oświadczył.
Haider opowiada się za zmniejszeniem napływu imigrantów
społeczno-gospodarczy Rosji do roku 2010, krytycznie wypowiedział się o sytuacji w obwodzie kaliningradzkim.<br>Rozwój gospodarczy tego regionu jest wolniejszy niż innych części Federacji Rosyjskiej. W złym stanie jest infrastruktura, region boryka się z problemami energetycznymi.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Haider boi się pracowników ze wschodu&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po wejściu nowych państw do Unii Europejskiej konieczny będzie okres przejściowy na dostęp ich obywateli do unijnego rynku pracy.&lt;/&gt;<br>Tak powiedział w czwartek Joerg Haider, członek Parti Wolności.<br>- Przyczyną problemu są różnice w dochodach; w razie otwarcia rynku pracy bez okresu przejściowego wschodnia Austria doświadczyłaby masowej wędrówki taniej siły roboczej - oświadczył.<br>Haider opowiada się za zmniejszeniem napływu imigrantów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!