Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nowe modele lub bazują na czymś, co już istnieje. Tak było w przypadku modelu forda Ka. Firma Ghia pokazała, że Włosi są mistrzami stylizacji. Najpierw przerobili "kaczkę" na auto czterodrzwiowe, a teraz fordowski maluch stał się rasowym roadsterem! Brak dachu pozwala zachwycać się fantastycznym wystrojem wnętrza. Obłości, krągłości, szkło, aluminium, kontrastowe kolory. Wdzięk i ergonomia. Wszystko tak przyjazne, że chciałoby się dotykać, skubać i podszczypywać. A przecież to tylko samochód. Ochrzczone StreetKa autko można kupić, ale szkoda byłoby nim jeździć, więc miałbyś najfajniejszego ogrodowego krasnala na świecie.

PUSTYNNA BURZA

Wprawdzie niewielu jest chętnych do przemierzania pustyni, zwłaszcza Libijskiej, ale nie jest
nowe modele lub bazują na czymś, co już istnieje. Tak było w przypadku modelu forda Ka. Firma Ghia pokazała, że Włosi są mistrzami stylizacji. Najpierw przerobili "kaczkę" na auto czterodrzwiowe, a teraz fordowski maluch stał się rasowym roadsterem! Brak dachu pozwala zachwycać się fantastycznym wystrojem wnętrza. Obłości, krągłości, szkło, aluminium, kontrastowe kolory. Wdzięk i ergonomia. Wszystko tak przyjazne, że chciałoby się dotykać, skubać i podszczypywać. A przecież to tylko samochód. Ochrzczone StreetKa autko można kupić, ale szkoda byłoby nim jeździć, więc miałbyś najfajniejszego ogrodowego krasnala na świecie.<br><br>&lt;tit&gt;PUSTYNNA BURZA&lt;/&gt;<br><br>Wprawdzie niewielu jest chętnych do przemierzania pustyni, zwłaszcza Libijskiej, ale nie jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!