Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
swoją wyższość. Wiele zależeć będzie od postawy naszej obrony. Powrót do drużyny Karola Tomaszewskiego i Piotra Monety daje nadzieje na lepszą grę defensywy, ale zawodnicy ci potrzebują jeszcze wspólnego ogrania. Kiepsko wypada nasza druga linia. Kompletny zawód sprawia Jacek Gawryś. W ataku pozostał Jarek Licznerski i Marcin Huk. Brakuje zmienników, kontuzje leczą Wojtek Siemaszko i Paweł Wołczecki. Po zwycięstwie z Sokołem jedziemy jednak do Morąga z nadziejami.
jp

Trzy punkty zostały w Pasłęku, Polonia - Sokół 1:0
Obawiałem się tego meczu. Pierwsza połowa potwierdziła moje obawy. Graliśmy niemrawo, z respektem dla przeciwnika, który wcale nie jest taki mocny jak w poprzednim
swoją wyższość. Wiele zależeć będzie od postawy naszej obrony. Powrót do drużyny Karola Tomaszewskiego i Piotra Monety daje nadzieje na lepszą grę defensywy, ale zawodnicy ci potrzebują jeszcze wspólnego ogrania. Kiepsko wypada nasza druga linia. Kompletny zawód sprawia Jacek Gawryś. W ataku pozostał Jarek Licznerski i Marcin Huk. Brakuje zmienników, kontuzje leczą Wojtek Siemaszko i Paweł Wołczecki. Po zwycięstwie z Sokołem jedziemy jednak do Morąga z nadziejami.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Trzy punkty zostały w Pasłęku, Polonia - Sokół 1:0&lt;/&gt;<br>Obawiałem się tego meczu. Pierwsza połowa potwierdziła moje obawy. Graliśmy niemrawo, z respektem dla przeciwnika, który wcale nie jest taki mocny jak w poprzednim