Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
przed chwilą panelach nic nie ma. To wcale nie jest nic. To jest znak spacji! Chcesz zobaczyć wygląd jakiegoś innego znaku? Naciśnij na klawiaturze odpowiedni klawisz! Chcesz mieć "a" - naciśnij [A], chcesz mieć "A" - naciśnij [Shift+A], chcesz mieć "ą" - naciśnij [Alt+A] (o ile używasz klawiatury programisty).

Zabawa w kotka i myszkę

A teraz pragnę zwrócić Twoją uwagę na coś, czego na ekranie TAGERa nie ma. Nie ma paska narzędzi. Jak wiesz, właśnie ten element ekranu TAGa pozwalał bardzo efektywnie wykorzystać mysz do obsługi programu. Tak oto dotykamy bardzo ważnego problemu - nadmiaru lenistwa, wspomnianego na wstępie tego rozdziału.
O ile
przed chwilą panelach nic nie ma. To wcale nie jest nic. To jest znak spacji! Chcesz zobaczyć wygląd jakiegoś innego znaku? Naciśnij na klawiaturze odpowiedni klawisz! Chcesz mieć "a" - naciśnij [A], chcesz mieć "A" - naciśnij [Shift+A], chcesz mieć "ą" - naciśnij [Alt+A] (o ile używasz klawiatury programisty).<br><br>Zabawa w kotka i myszkę<br><br>A teraz pragnę zwrócić Twoją uwagę na coś, czego na ekranie TAGERa nie ma. Nie ma paska narzędzi. Jak wiesz, właśnie ten element ekranu TAGa pozwalał bardzo efektywnie wykorzystać mysz do obsługi programu. Tak oto dotykamy bardzo ważnego problemu - nadmiaru lenistwa, wspomnianego na wstępie tego rozdziału.<br>O ile
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego