Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
bank w głowie. Dla niej nie stanowią zagrożenia i ona o tym wie.
- Chcesz zawłaszczyć faceta z mercedesem, chałupą pod lasem, pałacem za lasem i świetnie prosperującą firmą, nie wspominając już o zasobach w trezorach po świecie. Mogła się wkurzyć? I Podsunąć szefowi jako jego własną kombinację handlową, która przyniesie krocie a przy okazji przepłoszy konkurencję, która ucieknie z firmy, o czym Rottweiler uczciwy inaczej, pewno nawet nie pomyślał.
- O ofercie matrymonialnej Rottweilera ona nic nie wie.
- Sama mówisz jest bardzo inteligentna. I wciąż w obrocie tej kasy na dwóch nogach. Zauważy wszystko tkwiąc przy obiekcie dniami i nocami.
- Nic mi
bank w głowie. Dla niej nie stanowią zagrożenia i ona o tym wie.<br>- Chcesz zawłaszczyć faceta z mercedesem, chałupą pod lasem, pałacem za lasem i świetnie prosperującą firmą, nie wspominając już o zasobach w trezorach po świecie. Mogła się wkurzyć? I Podsunąć szefowi jako jego własną kombinację handlową, która przyniesie krocie a przy okazji przepłoszy konkurencję, która ucieknie z firmy, o czym Rottweiler uczciwy inaczej, pewno nawet nie pomyślał.<br>- O ofercie matrymonialnej Rottweilera ona nic nie wie.<br>- Sama mówisz jest bardzo inteligentna. I wciąż w obrocie tej kasy na dwóch nogach. Zauważy wszystko tkwiąc przy obiekcie dniami i nocami.<br>- Nic mi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!