Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
najlepiej dostarcza sport. Robienie biznesu na inwestycjach nie mających nic wspólnego z rzucaniem do kosza, "przy okazji", to rzadkość, choć... Jerry Reinsdorf wybudował nową siedzibę Bulls. Hala "United Center" wyrosła w środku slumsów, gdzie ziemia była śmiesznie tania.
Reinsdorf liczył, że zmieni się koniunktura i w miejsce ruder zbuduje warte krocie apartamenty dla bogaczy generacji "com". I nie pomylił się.

Trudne pytania
Boss Bullsów to wyjątek. Najlepiej być bogatym jak np. rodzina DeVoss, miliarderzy, właściciele wycieczkowych promów i drużyny Miami Heat. Oni nie muszą kombinować. Dla Williama DeVossa sukces sportowy i finansowy to sprawa drugoplanowa, jeśli mógłby z tego wyniknąć niewygodny
najlepiej dostarcza sport. Robienie biznesu na inwestycjach nie mających nic wspólnego z rzucaniem do kosza, "przy okazji", to rzadkość, choć... Jerry Reinsdorf wybudował nową siedzibę Bulls. Hala "United Center" wyrosła w środku slumsów, gdzie ziemia była śmiesznie tania.<br>Reinsdorf liczył, że zmieni się koniunktura i w miejsce ruder zbuduje warte krocie apartamenty dla bogaczy generacji "com". I nie pomylił się.<br><br>Trudne pytania<br>Boss Bullsów to wyjątek. Najlepiej być bogatym jak np. rodzina DeVoss, miliarderzy, właściciele wycieczkowych promów i drużyny Miami Heat. Oni nie muszą kombinować. Dla Williama DeVossa sukces sportowy i finansowy to sprawa drugoplanowa, jeśli mógłby z tego wyniknąć niewygodny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!