Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
się odbyć moje szkolenie.
Podekscytowana tym przypadkowym spotkaniem i jego propozycją wróciłam do domu. Pakownie zajęło mi kilka minut.
"Wyjeżdżam z Krzyśkiem do Niemiec, wrócę za tydzień" - rzuciłam na odchodne. Nie czekając na odpowiedź przekręciłam kluczem zamek w drzwiach; uśmiechając się pobiegłam do samochodu.
- Co ty robisz? - dobiegł mnie przeraźliwy krzyk. To moja przyjaciółka Emilka. Opowiedziałam jej w skrócie o całym wydarzeniu, pocałowałam w policzek i już chciałam wsiąść do auta. Jednak Emilka nie pozwoliła mi na to. Miała złe przeczucia. Chciała wiedzieć wszystko dokładnie, ze szczegółami.
Bardziej by uspokoić ją niż siebie podałam jej wszystkie dane mojego towarzysza podróży i
się odbyć moje szkolenie.<br>Podekscytowana tym przypadkowym spotkaniem i jego propozycją wróciłam do domu. Pakownie zajęło mi kilka minut.<br>"Wyjeżdżam z Krzyśkiem do Niemiec, wrócę za tydzień" - rzuciłam na odchodne. Nie czekając na odpowiedź przekręciłam kluczem zamek w drzwiach; uśmiechając się pobiegłam do samochodu.<br>- Co ty robisz? - dobiegł mnie przeraźliwy krzyk. To moja przyjaciółka Emilka. Opowiedziałam jej w skrócie o całym wydarzeniu, pocałowałam w policzek i już chciałam wsiąść do auta. Jednak Emilka nie pozwoliła mi na to. Miała złe przeczucia. Chciała wiedzieć wszystko dokładnie, ze szczegółami.<br>Bardziej by uspokoić ją niż siebie podałam jej wszystkie dane mojego towarzysza podróży i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego