Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
dowolna osoba.
2. Wpłat na książeczkę można dokonywać w oddziałach PKO, ich ekspozyturach, agencjach PKO, urzędach pocztowych, zwanych dalej "up." oraz w bankach, z którymi PKO zawarła porozumienie w zakresie obsługi obrotu oszczędnościowego.
Właściciel książeczki - na życzenie - może uzyskać we wszystkich oddziałach PKO informację o bankach objętych porozumieniem.
3. Do książeczki mogą być dopisywane kwoty przelewane z innych rachunków bankowych oraz z książeczek oszczędnościowych.
§ 11
Wypłaty z książeczki oszczędnościowej mogą być podejmowane przez właściciela książeczki, jego przedstawiciela ustawowego lub pełnomocnika.
Przy każdej wypłacie gotówkowej lub przelewie z książeczki osoba, która podejmuje wypłatę jest obowiązana okazać ważny dokument stwierdzający tożsamość i w
dowolna osoba. <br>2. Wpłat na książeczkę można dokonywać w oddziałach PKO, ich ekspozyturach, agencjach PKO, urzędach pocztowych, zwanych dalej "up." oraz w bankach, z którymi PKO zawarła porozumienie w zakresie obsługi obrotu oszczędnościowego.<br>Właściciel książeczki - na życzenie - może uzyskać we wszystkich oddziałach PKO informację o bankach objętych porozumieniem.<br>3. Do książeczki mogą być dopisywane kwoty przelewane z innych rachunków bankowych oraz z książeczek oszczędnościowych.<br>§ 11<br>Wypłaty z książeczki oszczędnościowej mogą być podejmowane przez właściciela książeczki, jego przedstawiciela ustawowego lub pełnomocnika.<br>Przy każdej wypłacie gotówkowej lub przelewie z książeczki osoba, która podejmuje wypłatę jest obowiązana okazać ważny dokument stwierdzający tożsamość i w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego