Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 247
Rok: 1997
Europy i Ameryki Południowej oraz mistrzowie NBA. W tym
roku mówiło się, że bez kluczowych graczy Rodmana i Pippena zawodowcy z USA mogą przegrać po raz pierwszy. Michael Jordan wystarczył jednak, by rozgromić w finale Olimpiakos Pireus 104:78.

W dzisiejszej ,,Gazecie'' korespondencja Wojciecha Michałowicza

DERBOWA WOJNA
Pistoletów na gumowe kule musiała użyć brygada antyterrorystyczna, żeby poradzić sobie z chuliganami na derbowym meczu III ligi Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Sędzia przerwał spotkanie.
W ekstraklasie kibice zachowywali się spokojnie. Widzew zremisował z GKS Katowice 1:1 i utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. ŁKS wygrał z Petrochemią 5:0 i ma tyle samo
Europy i Ameryki Południowej oraz mistrzowie NBA. W tym<br>roku mówiło się, że bez kluczowych graczy Rodmana i Pippena zawodowcy z USA mogą przegrać po raz pierwszy. Michael Jordan wystarczył jednak, by rozgromić w finale Olimpiakos Pireus 104:78.<br><br>W dzisiejszej ,,Gazecie'' korespondencja Wojciecha Michałowicza&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;DERBOWA WOJNA&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Pistoletów na gumowe kule musiała użyć brygada antyterrorystyczna, żeby poradzić sobie z chuliganami na derbowym meczu III ligi Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Sędzia przerwał spotkanie.&lt;/intro&gt;<br>W ekstraklasie kibice zachowywali się spokojnie. Widzew zremisował z GKS Katowice 1:1 i utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. ŁKS wygrał z Petrochemią 5:0 i ma tyle samo