Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i Ahonen. Obydwaj prześcigają się w kurtuazyjnych zapewnieniach o klasie przeciwnika. - Janne skacze niesamowicie stabilnie, więc walka o Puchar Świata będzie niesamowicie ciężka - stwierdził Ljoekelsoey.
- Bój o Puchar nie będzie łatwy, bo Roar jest w świetnej formie - powiedział Ahonen. To Fin jest jednak o wiele bliżej pierwszej w karierze kryształowej kuli.
Niedzielny konkurs został odwołany z powodu zbyt silnego wiatru.
ADB, Oberstdorf

Królowa znów rządzi
- Dlaczego mój synek miałby zostać sprinterem? Kto wie, może będzie drugim Mozartem - mówi Faktowi najszybsza kobieta świata Marion Jones (28 l.).
Sprinterka wróciła na bieżnię po 17 miesiącach przerwy. W tym czasie rozwiodła się z kulomiotem
i Ahonen. Obydwaj prześcigają się w kurtuazyjnych zapewnieniach o klasie przeciwnika. &lt;q&gt;- Janne skacze niesamowicie stabilnie, więc walka o Puchar Świata będzie niesamowicie ciężka&lt;/&gt; - stwierdził Ljoekelsoey.<br>&lt;q&gt;- Bój o Puchar nie będzie łatwy, bo Roar jest w świetnej formie&lt;/&gt; - powiedział Ahonen. To Fin jest jednak o wiele bliżej pierwszej w karierze kryształowej kuli.<br>Niedzielny konkurs został odwołany z powodu zbyt silnego wiatru.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ADB, Oberstdorf&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Królowa znów rządzi&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Dlaczego mój synek miałby zostać sprinterem? Kto wie, może będzie drugim Mozartem&lt;/&gt; - mówi Faktowi najszybsza kobieta świata Marion Jones (28 l.). <br>Sprinterka wróciła na bieżnię po 17 miesiącach przerwy. W tym czasie rozwiodła się z kulomiotem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego