Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Skubi
Rok powstania: 2004
co chodzi....
No wiesz... ...
Ale co robi, praktyki ma, aplikację?
Pracę.
Pracę... ... ...kurna, ja pierdolę.
... mnie kiedyś strasznie opierdolił, kurwa, jak ja mu powiedziałem Chłopie weź zamiast siedzieć w domu i się opierdalać... to weź, kurwa, idź se na jakikolwiek staż.
Na cokolwiek, kurwa, no.
I wiesz ... ... Jak głupi chuj, kurwa...

Tylko, ze rok chyba do tego dojrzewał, no nie, ale...
No on w końcu, rozumiesz, kurwa, od stycznia poszedł na ten staż i po trzech tygodniach, kurde, dostał robotę w Warszawie. Staż zaczął odbywać w urzędzie skarbowym w Radomiu.

Jaki, wiesz był, kurde, wiesz, jak zbity pies, kurwa. Zadzwonił do
co chodzi.... &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; No wiesz... &lt;gap&gt; ... &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Ale co &lt;gap reason="privacy"&gt; robi, praktyki ma, aplikację? &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; Pracę. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Pracę... &lt;vocal desc="yhm"&gt;... &lt;gap&gt; ...kurna, ja pierdolę.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; &lt;gap&gt; ... &lt;gap reason="privacy"&gt; mnie kiedyś strasznie opierdolił, kurwa, jak ja mu powiedziałem &lt;q&gt; Chłopie weź zamiast siedzieć w domu i się opierdalać... to weź, kurwa, idź &lt;orig reg="sobie"&gt;se&lt;/&gt; na jakikolwiek staż. &lt;/q&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Na cokolwiek, kurwa, no. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; I wiesz &lt;overlap&gt;... &lt;gap&gt; &lt;/&gt; ... Jak głupi chuj, kurwa... &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; &lt;overlap&gt; &lt;gap&gt; &lt;/&gt; &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; &lt;overlap&gt; &lt;gap&gt; &lt;/&gt;Tylko, ze rok chyba do tego dojrzewał, no nie, ale... &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; No on w końcu, rozumiesz, kurwa, od stycznia poszedł na ten staż i po trzech tygodniach, kurde, dostał robotę w Warszawie. Staż zaczął odbywać w urzędzie skarbowym w Radomiu. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; &lt;vocal desc="Uhm"&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Jaki, wiesz był, kurde, wiesz, jak zbity pies, kurwa. Zadzwonił do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego