Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Skubi
Rok powstania: 2004
mnie się chce, kurde...
No coś mi się tam, kurwa...
..wiesz, ewentualnie piwa napić, kurde i spać.
Jak budzik wypier...dzwoni budzik rano to ja, wiesz, mam depresyjne myśli, uważam, że życie jest bez sensu i tak dalej, no.
Znaczy, ja, na przykład nie mogę...
Nienawidzę tego, nienawidzę, nie mam, kurwa, napędu takiego. Musze iść i dopiero sobie, najlepiej się czymś podkurwić, wtedy O.K. jakoś dzień przetrwam i będę udawał, że jestem dynamicznym, młodym pracownikiem, który wie czego chce. Kurwa ja to tak pierdolę i tak mi na tym nie zależy, że hej.
Jeszcze akurat wpadłem w tą fazę, akurat
mnie się chce, kurde... &lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; No coś mi się tam, kurwa... &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; ..wiesz, ewentualnie piwa napić, kurde i spać. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Jak budzik &lt;unclear&gt;wypier&lt;/unclear&gt;...dzwoni budzik rano to ja, wiesz, mam depresyjne myśli, uważam, że życie jest bez sensu i tak dalej, no. &lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt; Znaczy, ja, na przykład nie mogę... &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Nienawidzę tego, nienawidzę, nie mam, kurwa, napędu takiego. Musze iść i dopiero sobie, najlepiej się czymś podkurwić, wtedy O.K. jakoś dzień przetrwam i będę udawał, że jestem dynamicznym, młodym pracownikiem, który wie czego chce. Kurwa ja to tak pierdolę i tak mi na tym nie zależy, że hej. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Jeszcze akurat wpadłem w tą fazę, akurat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego