Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Rok: 2001
szybko 7 punktów. Potem jednak znowu coś się zacięło we wrocławskim ataku, a koszykarze z Niemiec szybko to wykorzystali i odskoczyli znowu na 15 punktów. Dodatkowo Adam Wójcik musiał opuścić parkiet za pięć fauli. Dzięki trzypunktowej akcji Zielińskiego przewaga w końcówce tej części gry wynosiła 12 pkt.
Punkty w III kwarcie: Miglinieks 7, Zieliński 3, McNaull 3, Kościuk 2

IV kwarta:
Przez długo czas utrzymywał się wynik 57:67 dla ALBY. Po celnej trójce Zielińskiego i akcjach podkoszowej McNaulla zrobiło się nagle 64:67, ale ALBA nie zamierzała się poddać. Na dwie minuty przed końcem Niemcy cały czas prowadzili czterema punktami
szybko 7 punktów. Potem jednak znowu coś się zacięło we wrocławskim ataku, a koszykarze z Niemiec szybko to wykorzystali i odskoczyli znowu na 15 punktów. Dodatkowo Adam Wójcik musiał opuścić parkiet za pięć fauli. Dzięki trzypunktowej akcji Zielińskiego przewaga w końcówce tej części gry wynosiła 12 pkt. <br>Punkty w III kwarcie: Miglinieks 7, Zieliński 3, McNaull 3, Kościuk 2<br><br>&lt;tit&gt;IV kwarta&lt;/&gt;:<br>Przez długo czas utrzymywał się wynik 57:67 dla ALBY. Po celnej trójce Zielińskiego i akcjach podkoszowej McNaulla zrobiło się nagle 64:67, ale ALBA nie zamierzała się poddać. Na dwie minuty przed końcem Niemcy cały czas prowadzili czterema punktami