Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.20 (42)
Miejsce wydania: Prudnik
się z 15-minutowym opóźnieniem. Powodem tego byli sędziowie, którzy nie dojechali na czas...
W pierwszej kwarcie po za początkiem (3min. 5:2 dla Poloni) inicjatywa należała do przyjezdnych. Po siedmiu minutach gry, dzięki trafieniom Jankowskiego oraz braci Łakisów prudniczanie prowadzili 11:7. Kilkupunktową przewagę Pogoń utrzymała do końca pierwszej kwarty, która zakończyła się rezultatem 17:22.
W 12 min. pięć punktów z rzędu zdobył Tomasz Łakis, wówczas notowaliśmy wynik 23:28 dla przyjezdnych i nic nie zapowiadało słabszej postawy naszego zespołu. Niestety w kolejnych fragmentach pierwszej połowy dominowali już gospodarze. W ciągu czterech minut miejscowi zdobyli 12 punktów z rzędu
się z 15-minutowym opóźnieniem. Powodem tego byli sędziowie, którzy nie dojechali na czas... <br>W pierwszej kwarcie po za początkiem (3min. 5:2 dla Poloni) inicjatywa należała do przyjezdnych. Po siedmiu minutach gry, dzięki trafieniom Jankowskiego oraz braci Łakisów prudniczanie prowadzili 11:7. Kilkupunktową przewagę Pogoń utrzymała do końca pierwszej kwarty, która zakończyła się rezultatem 17:22. <br>W 12 min. pięć punktów z rzędu zdobył Tomasz Łakis, wówczas notowaliśmy wynik 23:28 dla przyjezdnych i nic nie zapowiadało słabszej postawy naszego zespołu. Niestety w kolejnych fragmentach pierwszej połowy dominowali już gospodarze. W ciągu czterech minut miejscowi zdobyli 12 punktów z rzędu