Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
wymieszać. Polać włosy tak aby zmoczyć je całkowicie i pozostawić płukankę na ok. 60 sekund, następnie dokładnie spłukać. Potem kontynuować zabiegi pielęgnacyjne.
Odżywki
Super Rich
Z dodatkiem Lanolin Plus nie spłukiwana jest stosowana do utrzymania włosa na co dzień (utrzymuje włos natłuszczony zapobiegając jego uszkodzeniu, "głęboko" go odżywiając). Bez dodatku lanoliny, spłukiwana, używana w przygotowaniu szaty do wystawy. Skraca czas pielęgnacji włosa. "Buduje" szatę i podkreśla jej naturalną strukturę. Koncentrat 1:40.
Super Rich - 2-5 łyżek stołowych rozpuścić w 1 litrze wody, polać psa. Spłukiwać w stopniu dostosowanym do włosa (im mniej spłukana, odżywka tym "więcej ciała").
Lanolin Plus
Stosowana
wymieszać. Polać włosy tak aby zmoczyć je całkowicie i pozostawić płukankę na ok. 60 sekund, następnie dokładnie spłukać. Potem kontynuować zabiegi pielęgnacyjne.<br>Odżywki <br>Super Rich <br>Z dodatkiem Lanolin Plus nie spłukiwana jest stosowana do utrzymania włosa na co dzień (utrzymuje włos natłuszczony zapobiegając jego uszkodzeniu, "głęboko" go odżywiając). Bez dodatku lanoliny, spłukiwana, używana w przygotowaniu szaty do wystawy. Skraca czas pielęgnacji włosa. "Buduje" szatę i podkreśla jej naturalną strukturę. Koncentrat 1:40.<br>Super Rich - 2-5 łyżek stołowych rozpuścić w 1 litrze wody, polać psa. Spłukiwać w stopniu dostosowanym do włosa (im mniej spłukana, odżywka tym "więcej ciała"). <br>Lanolin Plus<br>Stosowana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego