Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999

Innsbruck 1976

- Miejsca zawodników: 16. Stefan Hula, 18
i zajął 31. miejsce - tak zakończył swoją bogatą w wyniki karierę sportowca. Myślę, że jemu naprawdę należał się medal. Drugi mój zawodnik - Kazimierz Długopolski uplasował się na 12. pozycji. Stefan Hula był 17. Ich wyniki przyćmił Wojtek Fortuna, zdobywając złoty medal w skokach. Na sukces Tadeusz Kaczmarczyk czekał jeszcze dwa lata, bowiem w 1974 r. Polak - Stefan Hula zdobywa w kombinacji norweskiej na Mistrzostwach Świata FIS w Falun brązowy medal dla Polski. Ręce Stefana Huli uniesione w geście zwycięstwa do góry, uśmiech na twarzy i piękny wynik - podobne zdjęcie obiegło prasę sportową świata.<br><br>&lt;tit&gt;Innsbruck 1976&lt;/&gt;<br><br>- Miejsca zawodników: 16. Stefan Hula, 18