Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.09 (7)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
imigracyjnym. Dzięki nim będzie łatwiej o pracę w Ameryce. Inicjatywę prezydenta musi zatwierdzić Kongres. Jeśli tak się stanie, nowe zasady powinny wejść w życie za dwa miesiące. Co nam daje nowe prawo?
- Nowa "tymczasowa wiza" umożliwi trzyletni, legalny pobyt w USA nielegalnym imigrantom, którzy już mieszkają w Stanach, a dostaną legalną pracę. Załatwienie legalnej pracy jest też warunkiem dla tych osób, które do Ameryki chcą dopiero pojechać. Powstanie specjalna strona internetowa, na której będą ogłaszać się pracodawcy. Jeśli dostaniemy w ten sposób pracę, otrzymamy wizę.
- Współmałżonkowie będą mogli przyjechać do USA tylko wtedy, gdy będą mieli pracę lub gdy ich małżonek
imigracyjnym. Dzięki nim będzie łatwiej o pracę w Ameryce. Inicjatywę prezydenta musi zatwierdzić Kongres. Jeśli tak się stanie, nowe zasady powinny wejść w życie za dwa miesiące. Co nam daje nowe prawo?<br>- Nowa "tymczasowa wiza" umożliwi trzyletni, legalny pobyt w USA nielegalnym imigrantom, którzy już mieszkają w Stanach, a dostaną legalną pracę. Załatwienie legalnej pracy jest też warunkiem dla tych osób, które do Ameryki chcą dopiero pojechać. Powstanie specjalna strona internetowa, na której będą ogłaszać się pracodawcy. Jeśli dostaniemy w ten sposób pracę, otrzymamy wizę. <br>- Współmałżonkowie będą mogli przyjechać do USA tylko wtedy, gdy będą mieli pracę lub gdy ich małżonek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego