Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16/02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
narkotyków w CBS. - Nigdy nie wiadomo co z takiego nasiona wyrośnie. Trzeba by je najpierw wyhodować i dopiero wtedy stwierdzić, czy jest to konopie indyjskie czy np. zwykłe konopie włókniste, z którego produkowany jest olej czy jakieś sznurki.
Okazuje się, że strony z przepisami na inne narkotyczne mikstury też są legalne. - Nie możemy się przyczepić do kogoś, kto w sieci przedrukowuje fragmenty książki do chemii dla studentów. Można go nękać najwyżej za złamanie praw autorskich - mówi Dariusz Poniatowski z wydziału walki z przestępczością gospodarczą Komendy Głównej Policji. - Przestępstwo ma miejsce dopiero wtedy, gdy ktoś namawia do zażywania narkotyków.

Informacje niebezpieczne

A
narkotyków w CBS. &lt;q&gt;- Nigdy nie wiadomo co z takiego nasiona wyrośnie. Trzeba by je najpierw wyhodować i dopiero wtedy stwierdzić, czy jest to konopie indyjskie czy np. zwykłe konopie włókniste, z którego produkowany jest olej czy jakieś sznurki.&lt;/&gt;<br>Okazuje się, że strony z przepisami na inne narkotyczne mikstury też są legalne. &lt;q&gt;- Nie możemy się przyczepić do kogoś, kto w sieci przedrukowuje fragmenty książki do chemii dla studentów. Można go nękać najwyżej za złamanie praw autorskich&lt;/&gt; - mówi Dariusz Poniatowski z wydziału walki z przestępczością gospodarczą Komendy Głównej Policji. &lt;q&gt;- Przestępstwo ma miejsce dopiero wtedy, gdy ktoś namawia do zażywania narkotyków.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Informacje niebezpieczne&lt;/&gt;<br><br>A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego