Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 18/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
kartkowy biznes kręci się w najlepsze. W dniu naszej wizyty w Świeciu kolejny mieszkaniec zarejestrował nową firmę, handlującą kartkami.

***

Nie pomagajmy oszustom!

Policja apeluje, by nie kupować kartek, krzyżówek itp. sprzedawanych przez akwizytorów chodzących po mieszkaniach i po ulicach. Jeśli ktoś rzeczywiście chce pomóc potrzebującym, powinien wpłacać pieniądze na konta legalnie działających fundacji i stowarzyszeń.
MIROSŁAW KOŹMIN

---------------------------------------------------------------------------


"Sylwerio" nie jest pierwszy

Dokładnie rok temu policjanci z sekcji przestępczości gospodarczej Komendy Rejonowej Policji Kraków-Centrum zatrzymali właścicieli trzech firm.

Poprzez sieć około 200 akwizytorów (m.in. dealerów narkotyków) sprzedawali oni kartki i krzyżówki, z których dochód miał być rzekomo przeznaczony na leczenie
kartkowy biznes kręci się w najlepsze. W dniu naszej wizyty w Świeciu kolejny mieszkaniec zarejestrował nową firmę, handlującą kartkami.<br><br> ***<br><br>&lt;tit&gt;Nie pomagajmy oszustom!&lt;/&gt;<br><br>Policja apeluje, by nie kupować kartek, krzyżówek itp. sprzedawanych przez akwizytorów chodzących po mieszkaniach i po ulicach. Jeśli ktoś rzeczywiście chce pomóc potrzebującym, powinien wpłacać pieniądze na konta legalnie działających fundacji i stowarzyszeń.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MIROSŁAW KOŹMIN&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;"Sylwerio" nie jest pierwszy&lt;/&gt;<br><br>Dokładnie rok temu policjanci z sekcji przestępczości gospodarczej Komendy Rejonowej Policji Kraków-Centrum zatrzymali właścicieli trzech firm.<br><br>Poprzez sieć około 200 akwizytorów (m.in. dealerów narkotyków) sprzedawali oni kartki i krzyżówki, z których dochód miał być rzekomo przeznaczony na leczenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego