Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 257
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
proboszcza włącznie. Natomiast śledztwo w sprawie kazania zostało warunkowo umorzone wiosną tego roku.
padPODATKI '97

Wspólnie z radiową "trójką"

Ile dla fiskusa, ile do kieszeni

Przez cały ten tydzień - od poniedziałku do piątku - trwa wspólna akcja Programu III Polskiego Radia i "Rzeczpospolitej", która ma pomóc radiosłuchaczom i czytelnikom w legalnym zaoszczędzeniu na podatkach. W studiu "trójki" w godz. od 8.45 do 11.00 pod numerem telefonu 0-800-22-333 (połączenie bezpłatne) wyjaśnień udziela ekspert podatkowy.

Każdego dnia w "Rz" zainteresowani znajdują informacje o temacie, o którym będzie mowa podczas audycji radiowej, a także relację z poprzedniego dnia.

Dziś
proboszcza włącznie. Natomiast śledztwo w sprawie kazania zostało warunkowo umorzone wiosną tego roku.<br>&lt;au&gt;pad&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;PODATKI '97&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wspólnie z radiową "trójką"&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ile dla fiskusa, ile do kieszeni&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Przez cały ten tydzień - od poniedziałku do piątku - trwa wspólna akcja &lt;name type="org"&gt;Programu III Polskiego Radia&lt;/name&gt; i &lt;name type="org"&gt;"Rzeczpospolitej"&lt;/name&gt;, która ma pomóc radiosłuchaczom i czytelnikom w legalnym zaoszczędzeniu na podatkach. W studiu "trójki" w godz. od 8.45 do 11.00 pod numerem telefonu 0-800-22-333 (połączenie bezpłatne) wyjaśnień udziela ekspert podatkowy.&lt;/intro&gt;<br><br>Każdego dnia w "Rz" zainteresowani znajdują informacje o temacie, o którym będzie mowa podczas audycji radiowej, a także relację z poprzedniego dnia.<br><br>&lt;tit1&gt;Dziś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego