Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
winy klubu kontrakt Grzegorza Mielcarskiego z Amicą Wronki. Orzeczeniu nadano rygor natychmiastowej wykonalności, więc Mielcarski, który jesienią nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych, będzie mógł poszukać nowego pracodawcy.

UPADKI
MARIO LEMIEUX (38 l.)
Słynny hokeista Mario Lemieux, współwłaściciel i kapitan klubu Pittsburgh Penguins, w przyszłym tygodniu podda się operacji lewego biodra. W tym sezonie Kanadyjczyk już nie wystąpi. 38-letni Lemieux ostatni mecz rozegrał 1 listopada.

CZY WIESZ, ŻE...
...Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) chce nałożyć milion dolarów kary na koreańską firmę Hyundai. Powodem jest opuszczenie przez fabryczny zespół czterech ostatnich eliminacji rajdowych mistrzostw świata 2003.

Zatrudnijcie mnie w Fakcie!
Franciszek
winy klubu kontrakt Grzegorza Mielcarskiego z Amicą Wronki. Orzeczeniu nadano rygor natychmiastowej wykonalności, więc Mielcarski, który jesienią nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych, będzie mógł poszukać nowego pracodawcy.<br><br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;MARIO LEMIEUX (38 l.)&lt;/&gt;<br>Słynny hokeista Mario Lemieux, współwłaściciel i kapitan klubu Pittsburgh Penguins, w przyszłym tygodniu podda się operacji lewego biodra. W tym sezonie Kanadyjczyk już nie wystąpi. 38-letni Lemieux ostatni mecz rozegrał 1 listopada.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CZY WIESZ, ŻE...&lt;/&gt;<br>...Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) chce nałożyć milion dolarów kary na koreańską firmę Hyundai. Powodem jest opuszczenie przez fabryczny zespół czterech ostatnich eliminacji rajdowych mistrzostw świata 2003.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Zatrudnijcie mnie w Fakcie!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Franciszek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego