Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jest jeszcze kilka rzeczy, które - poza sezonowym odchudzaniem - możesz dla siebie zrobić.

Cosmorecepty na letni seks

Czy marzyłaś kiedyś, żeby robić to na plaży? Albo kochać się w wodzie? Nasze recepty pomogą ci urzeczywistnić najdziksze fantazje.
Krystyna Kemp

Kiedy słupek rtęci w termometrze pnie się do góry, rośnie również twoje libido oraz pragnienie, by zrealizować pikantne marzenia. Jeśli jednak kiedyś uległaś przypływowi pożądania w lesie lub na plaży, dobrze wiesz, jak szybko owady i inne nieprzewidziane przeszkody potrafią zabić spontaniczny poryw namiętności. Co powinnaś zrobić, aby gorącego letniego seksu nie zepsuły dodatkowe okoliczności? Zachowuj się jak Cosmoharcerka i bądź przezorna.
Choć
jest jeszcze kilka rzeczy, które - poza sezonowym odchudzaniem - możesz dla siebie zrobić.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=76&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Cosmorecepty na letni seks&lt;/&gt;<br><br>Czy marzyłaś kiedyś, żeby robić to na plaży? Albo kochać się w wodzie? Nasze recepty pomogą ci urzeczywistnić najdziksze fantazje.<br>&lt;au&gt;Krystyna Kemp&lt;/&gt;<br><br>Kiedy słupek rtęci w termometrze pnie się do góry, rośnie również twoje libido oraz pragnienie, by zrealizować pikantne marzenia. Jeśli jednak kiedyś uległaś przypływowi pożądania w lesie lub na plaży, dobrze wiesz, jak szybko owady i inne nieprzewidziane przeszkody potrafią zabić spontaniczny poryw namiętności. Co powinnaś zrobić, aby gorącego letniego seksu nie zepsuły dodatkowe okoliczności? Zachowuj się jak Cosmoharcerka i bądź przezorna.<br>Choć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego