Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1994
skóry i łagodzi podrażnienia. Przyczynia się do łatwiejszego gojenia uszkodzonego naskórka.
Kwas hialuronowy
Jest to składnik mukopolisacharydów, wykazuje bardzo dobre właściwości nawilżające. Często wykorzystywany w kosmetyce dzięki wyjątkowej zdolności zatrzymywania wody w naskórku (wiąże 40 razy więcej wody niż sam waży). Doskonale wpływa na jędrność i nawilżenie skóry.
Lipa
Kwiat lipy zawiera roślinne garbniki, kwasy organiczne (np. niewielką ilość kwasu jabłkowego i winowego) oraz witaminę E. Lipa działa osłaniająco, łagodząco, lekko wybiela karnację (dzięki zawartości kwasu jabłkowego). Stosowana jest w kremach do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i pierzchnięcia.
Lipidy
Inaczej tłuszcze. Są niezbędnym składnikiem wszystkich kosmetyków. Regulują równowagę wodno - tłuszczową
skóry i łagodzi podrażnienia. Przyczynia się do łatwiejszego gojenia uszkodzonego naskórka.<br>Kwas hialuronowy<br>Jest to składnik mukopolisacharydów, wykazuje bardzo dobre właściwości nawilżające. Często wykorzystywany w kosmetyce dzięki wyjątkowej zdolności zatrzymywania wody w naskórku (wiąże 40 razy więcej wody niż sam waży). Doskonale wpływa na jędrność i nawilżenie skóry.<br>Lipa<br>Kwiat lipy zawiera roślinne garbniki, kwasy organiczne (np. niewielką ilość kwasu jabłkowego i winowego) oraz witaminę E. Lipa działa osłaniająco, łagodząco, lekko wybiela karnację (dzięki zawartości kwasu jabłkowego). Stosowana jest w kremach do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i pierzchnięcia.<br>Lipidy<br>Inaczej tłuszcze. Są niezbędnym składnikiem wszystkich kosmetyków. Regulują równowagę wodno - tłuszczową
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego